KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15395402
nr 1539 5402
Ulf Johansson
(1912-1978), Sverige
Oljemålning, Fjällandskap med hästar. Signerad, daterad -45. Olja på pannå, bildmått: 44x60 cm, yttermått inklusive ram: 60x77 cm
Utrop:
500 kr
måndag 8 maj 2023
kl 18:53:28
Ulf Johansson
Läs mer om Ulf Johansson